0
vihren loko sf 2
-
-

Вихрен Сандански победи с 4:0 Рилски спортист Самоков в среща от 3-ия кръг на Югозападната трета лига. Това бе четвърта поредна победа за възпитаниците на Здравко Лазаров-Електричката. Три победи са за първенство и една за купата на България срещу Беласица. А в тези четири срещи отбраната водена от Иван Иванов и Дани Златков не е допуснала и гол.При победата над Рилецо Методи Костов-Джек вкара първите две попадения. Бившото орле във втори пореден мач вкарва два гола, след като преди седмица го направи срещу Марек. На полувремето той почувства болки в глезена и бе заменен. Още преди почивката Милен Златков вкара и трети гол, а Иван Лазаров през второто полувреме оформи крайното 4:0.Така е Вихрен е лидер с пълен актив от 9 точки и по-добра голова голова разлика от Миньор Перник. Чуковете също имат само победи и не са допуснали гол във вратата си.