Вихрен продължава с тренировките, въпреки че изигра последния си двубой за годината

0
vihren nova

Футболистите на Вихрен (Сандански) ще продължат да тренират до 8 декември (включително), въпреки че изиграха последния си двубой за календарната 2023 година.

В четвъртък те победиха Пирин (Гоце Делчев) с 3:1 в мач за Купата на Аматьорската лига и станаха първенци на Област Благоевград. А в първенството на Югозападната Трета лига в последната си среща надвиха като гост Пирин (Разлог) с 3:1.

Отборът ще тренира днес и в събота, а в неделя има почивен ден. От понеделник до следващия петък (8 декември) тимът ще продължи да тренира, след което излиза в почивка. Решението на старши треньора Наджи Шенсой да продължи с тренировките е дългата пауза до подновяването на пролетния дял от сезона. Така футболистите ще продължат да са в кондиция още седмица.

Първата тренировка за 2024 година е планирана за 8 януари.