Вихрен писа 5-ца на Пирин Рз

0
-
-

В мач от 31-ия кръг на Югозападната Трета лига на градския стадион в Сандански се срещнаха отборите на Вихрен и Пирин Разлог.

Отборът на домакините тотално надигра този на гостите и спечели с 5:1, след като още в първата част на двубоя вкара три попадения.Те бяха дело на Даниел Пехливанов, разписал се на два пъти, както и на Методи Костов, който бе точен с глава.

Втората част на мача отново бе под диктовката на домакините. Николай Хаджиниколов-Хаджи от гостите успя да намали на 3:1 с плътен шут от 25 метра. Димитър Благов от 20 метра прехвърли вратаря на гостите и резултатът стана 4:1.
Последният пети гол в 78-ма минута отбеляза Атанас Чепилов, който бе изведен отлично от Димитър Благов и с шут от движение насочи кълбото в далечния ъгъл за 5:1.

С тази победа отборът на Вихрен запази шансовете си за атакуване на първото място в крайното класиране и събра 71 точки, с колкото е и лидерът Беласица, но с мач по-малко,пишат колегите от Новспорт.

Марек удари Дунав и е на финал за Купата(ВИДЕО)