Вихрен и Банско не си вкараха в Сандански

0

Отборите на Вихрен Сандански и Банско завършиха наравно 0:0 в една от малкото контроли,които се изиграха днес в Югозапада. Проверката се проведе на терена с изкуствено покритие в Сандански и бе в две полувремена по 35 минути.

Гол на Костадин Слаев бе отменен заради засада през втората част, а като цяло гостите от Банско ,които са на лагер в Сандански създадоха повече положения. Наставникът на Вихрен Емил Велев даде шанс предимно на млади футболисти. Контролата изгледаха сред зрителите опитните Валери Георгиев,Димитър Петков и Александър Якимов.

Това бе втора контрола за тима от Сандански за седмицата след като в понеделник,Вихрен отстъпи минимално с 0:1 на елитния Локомотив Пловдив.

Неофициален дебют за Банско направи бившият бранител на Септември Симитли,Дунав,Берое и Литекс Илия Мунин.