Васев: Удариха ни звучен шамар! Черно море играе най-стойностния футбол след Лудогорец и ЦСКА

0
-
-

Футболистът на Миньор – Божидар Васев – сподели мнението си за загубата с 0:2 от Черно море за Купата на България.

„Причините са много. Черно море играе най-стойностния футбол след Лудогорец и ЦСКА. Разликата е голяма. Колкото и да ни боли, трябва да си го признаем. Удариха ни доста звучен шамар.

Може би излязохме твърде респектирани, което ни изигра лоша шега. Нападението на Черно море е страхотно. Сверихме си часовника. Вече трябва да се настройваме за първенството. Остава ни да работим и да вървим напред.

Второто полувреме и Черно море намали доста оборотите. Мачът свърши още в първите минути.

Вървим във възходяща линия. Вървим добре в първенството. Отиваме в Бургас за победа“, коментира Васев.