В мач с два червени картона: Струмска слава обърна Черноморец и прекъсна страхотна серия на „акулите“

0
chernomoretz dobrudja (26)

Струмска слава обърна Черноморец (Бс). В мач от IX кръг на Втора лига тимът от Радомир се наложи с 2:1 като домакин.

Бургазлии поведоха с гол на Петър Генчев в 19-ата минута. Домакините реагираха бързо и Александър Аспарухов изравни в 35-ата.

В 73-ата минута Олексей Геловин от Черноморец бе изгонен, а скоро след това същото се случи и със Стелиън Георгиев от домакините.

В 82-ата минута Струмска слава стигна до пълен обрат. С втория си гол в мача Александър Аспарухов донесе победата на своя отбор.

С днешния успех възпитаниците на Анатоли Нанков събраха 14 точки и заемат 7-о място във временното класиране. „Акулите“ пък останаха 13 точки и паднаха до 8-а позиция. Освен това, те прекъснаха и страхотната си серия от 7 поредни двубоя без поражение, както победи в последните си две срещи.