ЦСКА-София със седмо 0:0 на почивката

0

ЦСКА-София направи поредното си много слабо първо полувреме през сезона. Отборът завърши без гол и почти без положение в седми мач за всичките 16 кръга до момента в efbet Лигата, пише „Меридиан мач“. „Червените“ направиха 0:0 през първото полувреме срещу Славия и в първия мач, както и срещу Ботев (Враца), Лудогорец, Ботев (Пловдив), Царско село, Етър и Черно море.

Всъщност, ЦСКА-София е бил напред в резултата само в 2 мача на полувремето. Това стана още в първия кръг срещу Етър в София (1:0) и срещу големия аутсайдер Витоша (3:0). Тимът е изоставал в резултата в цели 5 срещи преди почивката. Това се случи срещу Черно море в София (0:2), срещу Дунав (0:1), Левски (0:2), Берое (0:1) и Локо (Пловдив) (0:1).