ЦСКА 1948 възкръсна с дузпа в невероятна драма срещу Гълъбово

0
66478575 2370729236341937 7406607467716542464 n
-
-

Отборът на ЦСКА 1948 победи Ботев Гълъбово в драматичен мач от 17-и кръг на Втора лига. „Червените“ водеха с 3 на 1 на почивката, но пропиляха аванса си от два гола и така в 84-ата минута резултатът стана 3:3, но в добавеното време Андон Гущеров от дузпа спаси отбора си и завоюва трите точки.

Още в 13-ата минута Денислав Александров изведе напред ЦСКА 1948. В 36-ата Янко Сандански направи резултата 2:0. В 40-а минута Иван Винков върна едно попадение за Ботев, но три минути по-късно Борис Тютюков направи резултата 3:1 за „червените“.

Малко след почивката Андон Гущеров покачи резултата на 4:1, но това бе и моментът, в който започна драмата. В 68-ата минута Димитър Алексиев изпрати топката в мрежата на Даниел Наумов и направи резултата 2:4. В 81-а Александър Смилков отбеляза за 3:4, а малко по-късно отново Винков реализира и възстанови равенството. В добавеното време на срещата Андон Гущеров бе точен от дузпа и донесе успеха на гостите.

Така ЦСКА измъкна трите точки от инфакртната среща и е само на 3 точки зад лидера Септември. Ботев пък е 11-и с 19 точки в своя актив.