Драмите продължават! Локо Сф с ново 3:3,изпусна спечелен мач

0
-
-

Отборът на Локомотив (София) изпусна победата в последните секунди срещу Хебър (Пазарджик) в мач от 17-ия кръг на Втора лига. На стадион „Локомотив“ в столичния квартал „Надежда“ домакините и гостите завършиха 3:3. Интересното е, че „железничарите“, които губеха с 0:1 на почивката, бяха постигнали пълен обрат и водеха с 3:1 до 79-ата минута. Светослав Диков (50), Александър Александров (56) и Шоко (63) вкараха трите гола във вратата на „зелените“ в рамките на 13 минути. Тодор Чаворски (20), Адриан Краев (79) и Октай Хамдиев (90) бяха точни за пазарджаклии.

Така Локо (Сф) отстъпи третата позиция на Монтана. Двата тима имат актив от 30 точки, но монтанци имат по-добри показатели в преките двубои. Играчите на Николай Митов останаха на седма позиция с 24 точки.
Това е второ поредно равенство 3:3 за футболистите на Младен Додич, които предния кръг направиха голово шоу и на „Лазур“ срещу Нефтохимик.