0
152345981124
-
-

ЦСКА 1948 разгроми с 5:0 Пирин (Гоце Делчев) в отложен мач от 22-ия кръг на Югозападната Трета лига. С хеттрик се отличи Петко Петков, а по едно попадение добавиха Йоан Маринов и Андон Гушеров.

Йоан Маринов откри резултата още в осмата минута. Това стана не и без помощта на стража на гостите Карденас, който позволи топката да тупне и да го прехвърли. До края на първата част футболистите на Валентин Илиев имаха още няколко възможности за гол, но на два пъти Андон Гущеров не успя да реализира от удобни позиции.

В 47-ата минута ЦСКА 1948 вкара втори гол. Гущеров намери Йоан Маринов по дясното крило, който центрира отлично по земя към Петко Петков, който от 5-6 метра покачи на 2:0. В 50-ата минута Петков направи 3:0 с премерен удар по тревата от границата на наказателното поле. Гущеров реализира за 4:0 в 61-ата минута. В самия край Петко Петков оформи своя хеттрик с хубав изстрел от 15-ина метра.

ЦСКА 1948 – ПИРИН (ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ) 5:0
1:0 Йоан Маринов (8), 2:0 Петко Петков (47), 3:0 Петко Петков (50), 4:0 Андон Гущеров (61), 5:0 Петко Петков (89)

ЦСКА 1948: 33. Михайлов, 39. Михайлов, 25. Петров, 3. Зюмбулев, 27. Гроздин, 29. Христов, 10. Павлов, 77. Хаджиниколов, 99. Гущеров, 20. Таушанов, 17. Маринов