ЦСКА 1948 не се даде на Локо Пд (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

ЦСКА 1948 продължава с впечатляващото си представяне през новия сезон. „Армейците“ не се дадоха на третия в efbet Лига – Локомотив (Пловидв). Контролната среща между двата отбора се проведе на „Лаута“ и завърши при резултат 0:0. За отбелязване е, че мачът се игра в 2 полувремена по 30 минути.

Васил Шопов и Янко Сандански отправиха силни удари от дистанция, които обаче не попаднаха в целта.

Домакините отговориха с чудесен изстрел на Един Бахтич от фаул, но прекрасна намеса на Даниел Наумов запази нулевото равенство.

В началото на втората част ЦСКА 1948 можеше да поведе. Шут на Ивайло Климентов обаче профуча на сантиметри от гредата.

В края на мача пък Бирсент Карагарен пропусна страхотен шанс да донесе победата на „смърфовете“, като в ситуацията отново Наумов показа висока класа.