Царско село пак бие,голмайстор се завърна с гол

0
pomorie carsko selo 79
-
-

Втора победа в контролите записа Царско село, като този път надигра новака в Втора лига Спартак Плевен с 3:1. Мачът започна с гол още в 3-ата минута, когато новото попълнение Андерсон Кордейро бе спънат в наказателното поле и дузпата бе превърната в гол от Георги Минчев.
В 13-ата минута Емануил Манев направи много добър пробив по фланга, центрира добре и Минчев реализира втория гол в срещата. Царско село контролираше играта през целия мач, като до почивката домакините пропуснаха още няколко чисти голови положения.Бразилецът Андерсон Кордейро направи силен мач, а с финтовете си принуди съперниковите футболисти да извършат поредица от нарушения срещу него, което пък доведе до няколко жълти картона.
В 58-ата минута, след поредния фаул, Никола Спасов извади от игра Андерсон и пусна на неговото място последното ново попълнение Родни Антуи. Холандецът се понрави с добра линейна скорост и техника. В 60-ата минута резултатът стана 3:0, като Емануил Манев се отчете с втора асистенция, а Светослав Диков вкара първия си гол, след завръщането си в Царско село.
Малко преди това негово попадение не бе зачетено заради засада. В края на срещата Сергей Георгиев уцели гредата. 5 минути преди последния съдийски сигнал Спартак стигна до почетно попадение чрез Ивайло Иванов.
Следващата контрола на Царско село е срещу Хебър в Пазарджик, а на 3 юли „царете“ приемат Ботев на стадион Царско село, като се очаква тогава да бъде официално включено и осветлението, което се поставя в момента.