Трилър в Мьонхенгладбах

0
hofenhaym

Хофенхайм поведе цели три пъти при гостуването си на Борусия (Мьонхенгладбах) в мач от Бундеслигата, но въпреки това не успя да спечели срещата, която завърши при резултат 3:3.

Гостите започнаха добре мача, като поведоха в 13-ата минута чрез Бенямин Хюбнер – 0:1.

Постепенно Мьонхенгладбах започна да играе по-добре и стигна до изравнително попадение чрез Йосип Дърмич, който добави топката в опразнената врата след рикоширал удар – 1:1.

Така двата тима се отправиха на почивката при резултат 1:1.

В 58-ата минута Хофе отново поведе в резултата след хубаво изпълнена дузпа на Андрей Крамарич – 1:2.

В 72-ата минута домакините отново изравниха резултата след гол на Ларс Щиндл за 2:2. Още в следващата атака обаче гостите поведоха в резултата за трети път, като голмайстор бе Флориан Грилич – 2:3.

Така се стигна до 90-ата минута, в която Гинтер изравни за трети път резултата за Борусия и така оформи крайното 3:3.

След това равенство разликата между двата отбора остава 3 точки в полза на Хофенхайм (39), който е на седмото място, докато Мьонхенгладбах се намира на девета позиция с 36 пункта.