Треньорът на Марек: Левски е Отбора на народа! Мога само да сведа глава пред нашите фенове и тези на Левски

0
-
-

Старши треньорът на Марек – Васил Павлов – коментира загубата с 0:2 от Левски в турнира за Купата на България.

„Мач с голям заряд и много мотивация. Левски е Отбора на народа, но и нашият отбор е с история и много традиции. Хубав мач за феновете. Разделям го на първо и второ полувреме. В първите минути влязохме добре, но после имахме прибързани действия с елементарни грешки и допуснахме два гола. Второто влязохме по-добре с повече енергия и острота. Трябваше ни повече увереност. За нас е важно да гледаме в първенството. Вижда се, че и в нашия отбор има потенциал.

Голяма мотивация е за нас да дойде такъв треньор като Станимир Стоилов и отбор като Левски. Дано, както и Наско Сираков ни пожела, да се завърнем и по-често да идват тук.

За такъв мач думите са излишни. Когато чувстват напират, думите са немощни. Нямаше нужда от мотивация.

Мога само да сведа глава пред нашите фенове и тези на Левски. След тези на „сините“, нашите заставаха зад отбора с финансови средства и всякакви средства и помагаха миналата година. Навсякъде бяха с нас“, коментира Павлов.