Треньорът на Локо (ГО): Не мислим за изпадане (ВИДЕО)

0
Krasimir Mechev

Старши треньорът на Локомотив Горна Оряховица Красимир Мечев изрази увереност, че тимът му няма да има никакви проблеми с оставането си във Втора лига, въпреки загубата от лидера Царско село днес.

Локомотив загуби с 0:1 и остава на четири точки от зоната на изпадащите във Втора лига.

„През първото полувреме играхме добре, въпреки че бяхме малко по-нервни. Допуснахме нелеп гол след статично положение, който развали нашата стратегия за двубоя. Имаме много млада средна линия, която в момента обиграваме. То се вижда и на терена. Момчетата показаха каквото можаха, все пак играхме срещу лидера. Жалко, че допуснахме този гол и не успяхме да покажем друго лице в останалата част от двубоя. Разчитаме на млади момчета. Във всеки мач започваме с четирима или петима юноши. Надявам се, че в ритъма на първенството ще добият самочувствие и да бъдат по-уверени във възможностите си. Не се безпокоя за аванса ни в класирането. Първите четири мача са по-трудни, а след това идват лесните. Не мислим за изпадане”, сподели Красимир Мечев.