Треньор на Спартак (Вн): Почти нямаше разлика! Ще анализираме тази дузпа

0
-
-

Помощник треньорът на Спартак (Вн) – Ангел Павлов – сподели мнението си за загубата с 0:1 от Лудогорец за Купата на България.

„Влязохме много добре в мача. Доволни сме изцяло от играта. Почти нямаше разлика, не мога да кажа, че са ни превъзхождали. Може би трябваше да зарадваме публиката поне с един гол, дори и да не бяхме продължили.

Доста млад отбор сме, а и днес имахме доста промени по състава. По-важната ни цел е първенството. Не си говорим за промоция в елита. Ако поддържаме това високо ниво, може би тогава ще го обсъждаме.

Ще анализираме тази дузпа. Не можах да видя доколко е чиста. Нищо не можем да променим. Лошото е, че това се отрази на момчетата, които до този момент правиха страхотен мач и да получиш гол в последната минута на полувремето“, коментира Павлов.