Теди Салпаров: Оставихме си сърцата на игрището

0
15292669925
-
-

Волейболистите на България надиграха Бразилия с 3:2 гейма и записаха втора победа на турнира от Лигата на нациите във Варна.

„Много съм щастлив от победата. Ние сме отбор, който може да загуби от по-слаби тимове, но можем да бием и сили като Бразилия. Радвам се, че за втори пореден мач в този турнир показваме постоянството. А като цяло побеждаваме олимпийския шампион вече два пъти, след успеха през миналата година.

Оставихме си сърцето на терена. Ако задържим това постоянство имаме шанс да направим едно силно световно първенство. Успехи срещу такива класни отбори дават самочувствие и самоувереност. Дай Боже на последния турнир от Лигата да играем на високо ниво и да излезем в заслужена почивка“.