Светослав Петров: На мен най-вече ми е жал за футболистите

0
chernomoretz etar (30)
-
-

Старши треньорът на Етър Светослав Петров заяви след загубата с 0:3 от Локомотив Пловдив, че на него му е жал най-вече за футболистите.

Няма как да се надяваме, че ще вземем точка или три при положение, че не отбелязваме гол. Създаваме ситуации, играем добре и не може да реализираме, а след това се пропукваме. Най-нормалното нещо е да има ситуации и да допуснем гол“, коментира Петров.

Лошото е, че ние не може да поведем в резултата, за да видим как ще играем при това положение.“

На мен най-вече ми е жал за футболистите“, добави той.

Влязохме респектирани от съперника в мача.“

Ние головете ги допускаме в първата част на второто полувреме. Между 45 и 60 минута допускаме голове. Не знам дали е заради липса на концентрация, но ми е жал за футболистите и за всички“, каза още Петров.

„Николай Костов е един от най-добрите треньори в България. Левски не само играе добре, но постига и добри резултати от началото на втория полусезон. Надявам се да направим добър мач за Велико Търново.“