Струмска слава завърши с победа контролите

0
strumska slava otbor

Миньор Перник завърши подготовката за пролетния полусезон със загуба. Перничани отстъпиха в равностоен мач на Струмска слава с 1:2. Срещата се игра при прекрасно време на градския стадион в Радомир.
Срещата започна с възможност за Миньор в третата минута, но ударът на Стоян Георгиев от няколко метра премина покрай десния стълб.Домакините откриха резултата в 20-та минута след корнер. Защитниците на Миньор оставиха непокрит Николай Николов и централният защитник се разписа с глава. В средата на полувремето радомирци вече водеха с 2:0. Грешка на Илиян Илиев в центъра позволи на Кирев да изскочи сам срещу Георгиев и да удвои.
Крайното 2:1 оформи Кристиян Слишков в 66-та минута, след като технично засече подаване на Виктор Василев отляво и прати топката в долния ляв ъгъл.Това бе втората загуба на Миньор за седмицата. В сряда „чуковете“ отстъпиха на Банско с 2:0 в Копривлен.