Стойчо Стоев: Царско село не ни създаде проблеми (ВИДЕО)

0
pomorie arda 106
-
-

Наставникът на Лудогорец Стойчо Стоев бе доволен от успеха с 2:0 над Царско село, но все пак призна, че темпото на игра, особено през първата част, не е било високо. Специалистът смята, че съперникът не е затруднил тима му, но е на мнение, че все “орлите” още не са стиковани.

“От резултата съм доволен. През първото полувреме беше бая лежерно, през второто малко по-добре. Царско село са отбор, които тепърва се надява да се утвърди в Първа лига и не ни създадоха проблеми. Далеч от мисълта съм, че играчите са подценили мача, но играхме доста бавно в началото. След почивката вдигнахме оборотите и създадохме повече положения пред гола.

Чака ни труден реванш срещу Ференцварош, но ние излизаме с мисъл за победата. Все още не сме в оптимална форма и все още не са се стиковали новите футболисти. Ние трябва да направим всичко възможно да ги отстраним. Трябва ни по-добър контрол на топката. Също така агресия и създаване на повече положения”, каза Стоев.