0
Снимка: cska.bg
-
-

Дефанзивният полузащитник на ЦСКА-София Карло Мухар ще се завърне в титулярния състав на ЦСКА-София за домакинството на Ботев Пловдив, което е утре от 19:15 часа на „Българска армия“, пише „Тема спорт“. Хърватинът остана на резервната скамейка в предишния кръг срещу Царско село (2:1), като се появи през втората част и се понрави с изявите си, въпреки че червените бяха с човек по-малко след изгонването на Жеферсон. Халфът донесе победата на тима на Стойчо Младенов с гол в последните минути на срещата.

Все още не е ясно кой ще партнира на Мухар в центъра на терена, а опциите са Юга, който отбеляза първото попадение при успеха над царете, и Вион, който се завръща след лечение на контузия.

Друг футболист, който се възстановяваше от травма и поради тази причина пропусна двубоя край Околовръстното – Жорди Кайседо, ще се завърне на върха на червената атака.