0
Снимка: cska.bg
-
-

От началото на пролетта ЦСКА-София не прилича много на себе си. Или поне не напомня на този отбор, който завърши миналата година с триумфална победа над Рома.
Трусовете при „червените“ могат да се обяснят и с раздялата с титуляри като Али Coy, Валентин Антов и Юнус Санкаре, но това не е достатъчно оправдание.

Петте грешки на Бруно за нулата в Разград!

От подновяването на сезона „червените“ са изиграли 3 мача и въпреки първите две победи, в нито един двубой не са надиграли съперника си. Спокойно може да се каже, че на третия път стомната на Бруно Акрапович се счупи, след като досега и късметът го покриваше.

При откриването ЦСКА-София излъга Славия в снега с 1:0, като „белите“ бяха по-добри и на два пъти гредите спасяваха „червените“. Тогава обаче с право не се говори за футбол на този терен, а само за желание и характер.

На „Армията“ вече използваха 20 чужденци! След Coy и Санкаре, няма играч с над 2 гола

ЦСКА-София бе надигран и от Черно море през първото полувреме на „Армията“. Вярно е, че след почивката тимът на Бруно вдигна оборотите, но и този успех бе постигнат с много късмет и успеваемост. Жорди Кайседо вкара хубав гол с първия си удар във вратата, който явно накара много хора да си затворят очите.

Трима „червени“ висят за Локо (Пд)

Срещу Лудогорец обаче нямаше как да се случи същото. Когато играеш за 0:0 и ти поведат още в първите минути, си длъжен да промениш нещо в движение – да извадиш план Б, В или Я. Само че Бруно Акрапович обича чистите победи с 1:0 и сухите мрежи. А в момента, в който отборът му изостава в резултата, той няма сериозни аргументи как да обърне нещата. А това не прилича на отбора като ЦСКА-София./ „Мач Телеграф“