Стамен Белчев: Аз съм доволен на победи с по 1:0 и голове след 90-ата минута

0
Снимка: cska.bg

Старши треньорът на ЦСКА-София Стамен Белчев заяви след успеха срещу Славия, че е доволен на победи с по 1:0 и голове след 90-ата минута.

С оглед развитието на мача и червения картон, който ни показаха през първото полувреме победата бе много трудна и много сладка. След червения картон беше много трудно, но дочакахме нашия си момент“, коментира Белчев.

Преди червения картон на моменти играехме много бавно и не успяхме да имаме по-трайно владение на топката. Може би това, че не успяхме да вкараме бърз гол ни изнерви допълнително“, добави той.

Не може да се каже, че е лошо, че печелим на края. Показваме, че не се отказваме и се борим до края. Това говори добре за отбора.“

На всички ни се иска да постигаме по-изразителни победи, но срещу нас все пак играят отбори.“

Аз съм доволен на победи с по 1:0 и голове след 90-ата минута.“