Спартак започна с победа контролите, капитанът бележи направо от корнер

0
-
-

Спартак започна с победа контролните срещи, след като се наложи с 5:4 над Скутаре.Двубоят се игра на отличен терен в село Скутаре.

Капитанът Кирил Георгиев откри резултата с директен удар от корнер във вратата на съперника в 8′ на мача. Георги Лазаров можеше да направи резултата 2:0, озовавайки се сам срещу вратата, но стражът на домакините се намеси отлично.Домакините обърнаха резултата с два бързи гола. Капитанът Кирил Георгиев нацели горната греда в 38′, а в края на полувремето с хубав удар Георги Лазаров направи резултата 2:2.

В началото на второто полувреме Кирил Георгиев центрира от пряк свободен удар и Петко Дързев изведе напред в резултата „гладиаторите“.В 64′ главният съдия отсъди дузпа за домакините, която бе превърната в гол за 3:3.

Няколко минути по- късно домакините отново поведоха.В 85 Кирил Георгиев изпълни перфектно пряк свободен удар и оформи крайното 4:4.В 88′ Кирил Георгиев центрира перфектно от корнер и Петко Дързев оформи крайното 5:4.
Като титуляри треньорът Данаил Бачков пусна 4- ма нови играчи, вратарят Димитров, Тодор Тимонов, Виделин Сердарски и Стоян Марудов.