Спартак Склаве вкара 5 на Долно Осеново

0
spartak sklave
- -

Долно Осеново загуби тежко с 0:5 от Спартак Склаве в среща от 3-ия кръг на А ОГ Благоевград -Зона Струма,играна на стадиона в село Крупник.Това бе и първа победа за отбора от Склаве в първенството.

През първото полувреме гостите поведоха в резултата след гол на Венелин Костадинов .Малко преди края на полувремето, Благой Атанасов успя да отбележи с хубав прехвърлящ удар от около 30 метра за 0:2.

През второто полувреме, след добри комбинации Спартак отбеляза още три гола .Точни бяха Николай Георгиев ,Благой Атанасов свтория си гол в мача и Георги Близнаков.

В следващия кръг за Спартак предстои в предстои домакинство на актуалния шампион на групата Спортист Падеш. Двубоя е в неделя от 17:00 часа. За Долно Осеново пък предстои гостуване на Рилци.

Нов скандал! Прекратиха роден мач заради масов бой!