Спартак с класика срещу Марица

0
-
-

Спартак постигна осма поредна победа в първенството в А- Областна група, след като се наложи с 3:0 над Марица Маноле. Въпреки, че изпълниха 17 ъглови удара спартаклии така и не успяха да пронижат вратата на съперника през първото полувреме.Домакините удариха  иград, направиха и куп пропуски. Още в началото на второто полувреме Спартак натисна съперника и в 55-тата Кирил Георгиев откри резултата. В 68-та Петко Фанев се откъсна отлично и с премерен удар покачи на 2:0. В последната минута отново Фанев стреля силно, топката се удари в гредата и влезе в мрежата за класическото 3:0.Така Спартак е едноличен лидер в класирането с пълен актив от 24 точки. На 20 октомври от 16:00 часа „гладиаторите“ гостуват на Раковски.
В друг мач от кръга Секирово победи с 1:0 Асеновец у дома и спря устрема на станимаклии за завръщане в Трета лига. Срещата се игра също в неделя и бе много оспорвана, но домакините се поздравиха с успех.
Групата за мача: Константин Велков, Даниел Вълов, Николай Христозов, Христос Доков, Атанас Бучов, Веселин Тонев, Рангел Костурски, Ивайло Димитров, Кръстьо Милев, Денис Хасан, Костадин Калинов, Любомир Цеков, Кирил Георгиев, Митко Илиев, Петко Фанев, Здравко Жилов, Стефан Учиков.