0
vihren strumska slava
-
-

Спартак (Плевен) надви Вихрен (Сандански) с 3:2 в приятелската среща играна на терена в село Лебница. Това бе първа загуба за възпитаниците на Ивайло Василев, след като победиха с 1:0 Струмска слава в събота.

Вихрено начало за домакините. Още в първите секунди плевенчани сгрешиха и откри рузалтата и новото попълнение Томи Костадинов вкара дебютния си гол.Руси Чернаков обаче изравни с глава още в 5-ата минута. В 22-ата минута Боримир Карамфилов центриране и Стефан Христов реализира с глава за 2:1. Само след 180 секунди, Чернаков се разписа за втори път след асистенция на Васил Божинов. През втората част бяха извършени доста промени в съставите и никой не взе превес. Накрая вихренци вкараха второто попадение отново чрез Томи Костадинов.

Цял мач за отбора от Сандански изигра само Даниел Пехливанов, а срещата пропусна Удоджи,който е с лека контузия.