Созопол загуби минимално от Фратрия (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
sozopol fratriq (20)
-
-

Созопол загуби от Фратрия в контролна среща. На стадион „Арена Созопол“ „небесносините“ отстъпиха с 0:1. Част от двубоя бе изгледан от бившия национален селекционер Георги Дерменджиев, а на трибуните беше и настоящият роден национал Димо Кръстев. Срещата бе излъчена на живо от KotaSport TV.

През първото полувреме Созопол имаше леко преимущество. Два опасни удара на домакините обаче бяха отразени от стража на Фратрия.

В 51-ата минута вратарят на домакините Славов спаси дузпа, а пет минути по-късно гостите удариха и греда. В 89-та  минута Фратрия стигна до победен гол. От Созопол имаха сериозни претенции за липса на феърплей при попадението. „Небесносините“ изчистиха в тъч, заради контузен футболист на съперника. Гостите върнаха, но веднага пресираха футболиста, към когото бе насочена топката, отнеха му я и преодоляха вратаря за крайното 0:1.