0
sozopol zagorec (4)
-
-

Созопол победи с класическото 3:0 Загорец в среща от 21-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Това бе и първа победа в официален мач за годината за  отбора от морския ни град. При това срещу традиционно неудобен съперник. Срещата бе предавана пряко по Kotasport.com.

В герой на мача се превърна Борислав Трендафилов,който вкара и трите попадения за победителите.

Той откри в 17-тата минута,след като бе изведен сам срещу вратаря на госите. Пак той  се разписа в 54тата минута. След заучено изпълнение на фал, Станислав Митов подаде на Трендафилов, който от метър на празна врата не сгреши. След още 10 минути Трендафилов  с глава отблизо прехвърли вратаря и оформи крайното 3:0 , а и своя хеттрик.

Прекратиха мача в Несебър! Гостите отказаха да излязат за второто полувреме!(СНИМКИ)