Прекратиха мача в Несебър! Гостите отказаха да излязат за второто полувреме!(СНИМКИ)

0

Срещата от 21-ия кръг на Югоизточната Трета лига между отборите на Несебър и Атлетик Куклен бе прекратена на полувремето при резултат 0:0. Гостите отказаха да излязат за второто полувлеме на терена и след като изчака 15 минути, главният съдия Любомир Александров от Хасково свири край на мача. Първото полувреме на мача бе предавано пряко по Kotasport.com.nesebar kuklenkuklen

Малко по-късно стана ясно,че има ударен футболист на Атлетик  от неизвестно лице на почивката,който по-късно е бил закаран и в болница. Информацията бе потвърдена и от Несебър,  и от гостите от Куклен. Наставникът на баските е искал мача да се доиграе,но футболистите му не са искали да излязат на терена.