Созопол помля Саяна, колумбиец се развихри (ВИДЕО+СНИМКИ)

0

Созопол постигна победа в последната си контрола от предсезонната подготовка. На собствения си стадион „небесносините“ се наложиха с 6:1 над Саяна. Двубоят бе излъчен директно по KotaSport TV.

Домакините започнаха ударно и след само 180 секунди игра поведоха. След центриране отляво, Мариян Димитров засече с глава за 1:0.

В 7-ата минута Созопол удвои аванса си. Пасков стреля извън наказателното поле. Топката рикошира във футболист на гостите, заблуди вратаря и влетя в долния десен ъгъл за 2:0.

В последната минута на полувремето пък Кристиян Парашкевов оформи класическото 3:0.

След час игра морският тим увеличи още преднината си. Генчев засече с глава центриране от корнер за 4:0.

В 65-ата минута Саяна можеше да върне едно попадение, но топката срещна напречната греда.

Между 72-ата и 74-ата минута пък се прояви колумбиецът Ласидес Мендес. Той отбеляза две попадения в рамките на 120 секунди, за да покачи на 6:0.

В 80-ата минута гол на Ушагелов бе отменен заради засада.

Буквално в последната секунда на мача пък тимът от Хасково стигна до почетен гол. Ефе Али се разписа, за да оформи крайното 6:1.