Созопол победи Несебър (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
nesebar sozopol (16)

Созопол победи Несебър в контролна среща. На стадиона в Каблешково „небесносините“ се наложиха с 2:1. Двубоят бе излъчен на живо от KotaSport TV.

Созопол поведе в 13-ата минута. Келеши Онвугамба получи успореден пас отдясно и от 2 метра на празна врата не сгреши за 0:1.

„Небесносините“ можеха да удвоят аванса си в 18-ата минута, но удар на голмайстора срещна напречната греда.

Това все пак се случи 5 минути по-късно. Защитата на Несебър не успя да изчисти топката, която попадна у Джоб Рууни, който от границата на вратарското поле я прати в мрежата за 0:2.

120 секунди преди края на полувремето „делфините“ намалиха изоставането си. Тузаков центрира отдясно, а Христо Георгиев засече с глава за 1:2.

През втората част Несебър можеше да стигне до равенството. В 78-ата минута Николай Костов центрира отдясно, негов съотборник засече добре, но топката разтресе напречната греда.