0
DSC 6476
-
-

Отборът на Созопол победи с 5:0 у дома Ямбол в последната си контролна среща преди началото на сезона в Югоизточната трета лига. Възпитаниците на Маргарит Димов играха с много настроение и вкараха 5 гола на съперника си от областните групи. Над всички бе Уилфред Гримо ,който вкара два гола  и удари греда. Домакините поведоха след 15 игра. Станимир Баев реализира дузпа , отсъдена за нарушение среща Коларов. Само 5 минути след почивката Гримо покачи на 2:0 отблизо, след центриране от ъглов удар. След още 7 минути Кристиян Иванов с техничен удар покрай вратаря направи резултата класически, а след още 3 Гримо удари греда. В 70-тата минута Уилфред Гримо вкара втория си гол, а след 3 минути второ попадение в сметката си записа и Кристиян Иванов и оформи крайното 5:0.