Созопол не се даде и на Марица! „Небесносините“ скочиха на съдията: Арогантно поведение, подаваме жалба!

0
sozopol marica
-
-

Созопол продължава с възходящото си представяне през пролетния полусезон във втора лига. „Небесносините“ не допуснаха загуба и при домакинството си на Марица, като последният съдийски сигнал прозвуча при резултат 1:1.

Марица поведе още в 6-ата минута, когато точен бе Валери Домовчийски. Гол на Мариян Димитров в 64-ата минута пък оформи крайното 1:1.

„Динамичен двубой с много положения и пред двете врати. Два отбора, които с изявите си се харесаха на публиката в Созопол! И един много слаб главен рефер, с арогантно поведение, който бе далеко от нивото на отборите.

Домакините ще подадат жалба срещу реферите от Бургас!“, написаха след мач от Созопол на страницата си във Фейсбук.