„Сините“ изгледали Лудогорец – Звезда! Мъри провел видеоразбор

0
-
-

Спортно-техническият щаб на Левски, начело със Станимир Стоилов, е провел видеоразбор на играчите с последните мачове на Лудогорец. Опитният специалист е накарал футболистите да изгледат домакинството на разградчани с Цървена звезда (0:1) в Лига Европа и да проследят играта на орлите в мача, пише „Тема спорт“. Треньорският щаб на столичани е наблегнал и на двубоите от първенството, където Валдас Дамбраускас използва различен състав от този, който действа в евротурнирите.

По всяка вероятност Стоилов ще заложи на тактиката, с която действаше тимът му срещу ЦСКА-София. Треньорът на сините е останал доволен от представянето на отбора през първото полувреме и посочил физическата подготовка и индивидуалните грешки като причина за загубата.

Днес Мъри Стоилов ще даде редовния си брифинг преди двубой от първенството или купата. Очаква се треньорът на сините да говори около 16:15 часа, 15 минути преди началото на тренировката.