Шимунджа: Знаем, че имаме някои проблеми! Искаме да печелим всеки мач

0
Снимка: ludogorets.com
-
-

Старши треньорът на Лудогорец – Анте Шимунджа – сподели мнението си за атрактивното равенство с Волфсбергер – 3:3.

„Видях и добри, и лоши неща. Искаме да печелим всеки мач. Първото полувреме не работихме през цялото време като отбор. В резултат на това допуснахме попадения. В последните 15 минути на първото полувреме вкарахме, защото играхме по-добре. През втората част играхме по-добре, имахме много положения. То беше по-добро за нас.

Трябваше да сме агресивни. Знаем, че имаме някои проблеми. Не е нормално да не играем по начина, по който искаме. Много е важно да вярваме, че ще действаме като тим. Тогава нашата класа ще изпъкне, но се нуждаем от време.

Много труден процес е да решиш кои да бъдат титуляри. Имаме още 4 двубоя, в които да изчистим това. Всеки ще получи необходимите минути, за да намери своя път към стартовия състав“, коментира Шимунджа.