Десподов: Няма как да сме доволни, след като не сме победили! Манталитетът ни е да се побеждава всеки мач

0
Снимка: ludogorets.com
-
-

Футболист №1 на България – Кирил Десподов – сподели мнението си за равенството неговия Лудогорец с Волфсбергер (3:3).

„Няма как да сме доволни, след като не сме победили. Показахме характер второто полувреме и голямо желание за победа. Малко не ни достигна, малшанс пред гола. Момчетата първото полувреме също се раздадоха на максимум.

Аз играх 10 месеца в Австрия и знам какво е първенството. Знаехме, че ще е тежък мач, влизат доста здраво. Добре са тактически, тичат много и се раздават.

Ще се радвам да давам още такива асистенции. Давам максимума, тренираме доста. Без тренировки няма как да се получат нещата.

Новите влизат доста добре в лагера. Опитваме да ги въведем по най-бързия начин в колектива, в нашия манталитет, който е да се побеждава всеки мач. Добри футболисти“, коментира Десподов.