0
septemvri simitli
-
-

Отборът на Септември (Симитли) победи отбора на Чавдар (Етрополе) с 4:2 в мач от 22-и кръг на Югозападната трета лига.Първото попадение дойде в 32-а минута, като капитанът на отбора, Анатоли Лулейски отбеляза за 1:0. Две минути по-късно Владимир Каптиев покачи на 2:0. Минута преди края на полувремето отново Владимир Каптиев направи пробив и отбеляза за класическото 3:0. В 60-а минута,вратарят Илиян Узунов спаси дузпа, отсъдена за гостите и бита от Никола Иванов. Минути по-късно, Марио Топузов се възползва от разбъркване пред вратата на гостите и отбеляза за 4:0. Това бе и първо попадение за юношата на Пирин Благоевград за ноива му отбор. Гостите получиха и втора дузпа в 75-а минута ,но тя бе реализирана този път от Иванов. В последната минута той отбеляза и още едно попадение за крайното 4:2.