Септември разгроми Етър и е на 1/4-финал за Купата

0
Снимка: facebook.com/etarvt

Септември (София) се класира за 1/4-финалите в турнира за Купата на България. Столичани се наложиха с категоричното 4:1 като домакини на Етър (Велико Търново) и продължават напред в надпреварата

Септември поведе в 20-ата минута. Стоян Стоичков бе изведен от Марио Илиевски сам срещу вратаря и не сгреши за 1:0.

Четвърт час след това домакините удвоиха аванса си. Марио Илиевски с удар от наказателното поле направи 2:0.

В 52-ата тимът от София направи преднината си класическа. Айкут Рамадан засече остро центриране отдясно за 3:0.

В 66-ата Септември увеличи головете в своя полза. Марио Илиевски вкара втория си гол в мача за 4:0.

В 75-ата минута домакините останаха с човек по-малко. Йоан Гаврилов извърши грубо нарушение, за което получи втори жълт и съответно червен картон.

Въпреки че бяха с числено предимство, гостите от Етър до края на мача успяха да стигнат само до почетно попадение, дело на Фемия в даденото продължение.