Септември изпусна Хебър в Симитли

0
-
-

Втородивизионният Хебър завърши наравно 2:2 днешната си контрола срещу новака във Втора лига Септември (Симитли). Това бе първата проверка от лагера в Банско и се игра на стадиона в Симитли. Момчетата на Иво Тренчев дръпнаха с 2:0 в първите 45 минути игра. Първия гол в мача вкара Кирил Домозетски след 12 минути игра. За 2:0 се разписа новото попълнение на отбора на Септември Ивайло Михайлов.Освевн двата гола имаше и други ситуации, в които домакините бяха на косъм да отбележат точно попадение.
Двете попадения за тима от Пазарджик отбеляза Живко Петков след почивката, който пристигна това лято от Нефтохимик (Бургас). Следващата контролна среща за Хебър е в събота срещу Монтана, която ще се състои от 11:00 часа в комплекс „Пири“.Следващата контрола пък на момчетата на Иво Тренчев е в събота в София срещу съименниците от Септември (София).