Септември и Лудогорец-2 с драматично равенство(ВИДЕО)

0
-
-

Септември изпусна буквално в последните секунди на мача победата срещу  Лудогорец -2. Срещата бе от 28-ия кръг  на Втора професионална футболна лига и завърши наравно 1:1.

През първото полувреме нито един от двата отбора не успя да създаде положение пред противниковата врата.

Развитието в срещата дойде през 64-тата минута, когато отборът на Септември получи право да изпълни 11 метров наказателн удар, който бе реализиран успешно от Даниел Гогов.Шест минути по-късно гостите също получиха правото да изпълнят наказателен удар. Цветослав Петров обаче не успя да отбележи от бялата точка. В даденото от рефера продължение Бранимир Костадинов изравни резултата. В последните срещи той е използван от Тодор Живондов на върха на атаката и не спира да бележи за дубъла на шампионите.