Секирово с важна победа! Удари Сливен като гост в мач с 5 гола и 2 червени картона!

0
sekirovo

Секирово (Раковски) победи в Сливен едноименния тим с 3:2. Дербито на опашкарите е от 19-ия кръг на Югоизточната Трета лига.

Освен петте гола имаше и два червени картона. Бяха изминали едва 180 секунди от началото и топката спря в мрежата на домакините. В средата на първата част гостите останаха с намален състав, защото техен футболист фаулира сливенския вратар и беше отстранен с червен картон. От средата на втората част се случиха доста неща. Първо в 63-ата минута Георги Попов изравни. Малко след това обаче Секирово пак поведе.
Здравко Петров изравни с 75-ата минута. В следващите минути при единоборство футболист от Раковски беше фаулиран, настана спречкване между играчи на двата отбора и рефера отстрани с червен картон Николай Миланов от домакините. Развръзката настъпи в 81-ата минута, когато топката се укроти за трети път в сливенската мрежа. В оставащото време до края Сливен натискаше, но попадение не падна.