С изключение на Назон: Кръгла нула за „червените“ национали

jirair shagoqn
Снимка: cska.bg
-
-

Дюкенс Назон бе един от петимата национални състезатели на ЦСКА-София по време на настоящата пауза в първенството. И единствен той се отличи – вкара гол и изигра цял мач при победата с 4:0 на Хаити над Монсерат.

Останалите футболисти на червените ще искат час по-скоро да забравят изминалите десетина дни, пише „Тема спорт“. Християн Петров и Станислав Шопов бяха част от селекцията на Младен Кръстаич, записала две загуби от Черна гора и Унгария. Защитникът започна като титуляр в първия мач и бе заменен в 58-ата минута, а в Будапеща се появи на почивката. В края на този мач и плеймейкърът влезе на терена.

Енес Махмутович остана неизползвана резерва при нулевото равенство на Люксембург със Словакия и тежкото поражение с 0:6 от Португалия.

Жираир Шагоян пък дори не попадна в групата на Армения при загубата с 1:2 от Турция, а в контролата с Кипър (2:2) се появи в игра в 65-ата минута, но не се отличи с нищо интересно.