Роналдо раздава юмруци и лакти,Ал Насър е аут за Суперкупата(ВИДЕО)

0

Португалската звезда Кристиано Роналдо се прояви с грубо поведение по време на полуфинала за Суперкупата на Саудитска Арабия между Ал Насър и Ал Хилал, като получи червен картон в 86-ата минута, а отборът му загуби с 1:2.

Роналдо се прояви при резултат 2:0 за Ал Хилал, а головете бяха отбелязали Ал Даварски в 61-ата минута и Малкълм в 72-ата. Дълбоко в добавеното време Садио Мане върна едно попадение за Ал Насър, но то бе недостатъчно.
Португалецът блъсна и удари с лакът Али Ал Булаи, което доведе до изгонването му от терена.

Във финала за Суперкупата на Саудитска Арабия Ал Хилал ще се изправи срещу Ал Итихат, който спечели с 2:1 мача срещу Ал Веда. За победителите се разписаха Карим Бензема и Абдерзак Хамда, а за Ал Веда точен бе Ал Еиса дълбоко в добавеното време.