Роден национал герой за дубъла на ЦСКА 1948! „Червените“ удариха Марек и се измъкнаха от изпадащите

0
Снимка: ЦСКА 1948

Дублиращият тим на ЦСКА 1948 спечели с 2:0 домакинството си на Марек в мач от 25-ия кръг на Втора лига.

Георги Ангелов изведе „червените“ напред в резултата с гол в 40-ата минута.

В началото на втората част Марек можеше да изравни, след като получи право да изпълни дузпа. Националът на вратата на ЦСКА 1948 – Иван Караджов – обаче спаси удара от бялата точка на Георги Божилов.

В 72-ата минута червените удвоиха аванса си. Климентов изведе Денислав Александров очи в очи с Младенов и крилото на домакините вкара хладнокръвно покрай стража на Марек за крайното 2:0.

Така ЦСКА 1948 II прекъсна негативната си серия от четири последователни поражения и се измъкна от зоната на изпадащите отбори.