Познат герой носи победа на Спартак

0
-
-

Спартак победи с 3:1 тима на Вихър (Белозем) в третата си контрола от подготовката за Югоизточна Трета лига. Двубоят се игра на терена в Белозем.
Домакините откриха резултата в средата на първата част, но Кирил Георгиев бързо изравни. За него това бе пореден гол в предсезонните контроли.Второто полувреме „гладиаторите“ изнесоха играта в половината на Белозем. В 63тата минута Давор Илиев направи резултата 2:1. Десет минути преди края на срещата новото попълнение Веселин Отман оформи крайното 3:1.
Предвидената за утре контрола с Атлетик Куклен отпада.
Съставът на Спартак: Александър Василев, Александър Стойчев, Христос Доков, Йордан Минев, Николай Парнаров, Светослав Читаков, Кръстьо Милев, Кирил Георгиев, Мартин Симеонов, Давор Илиев, Георги Камбуров (Александър Биков, Кристиан Кодуков, Атанас Бучов, Мариан Гиров, Веселин Отман)