Поморие започна с равенство

0
-
-

Отборът на Поморие започна участието си във Втора професионална лига с равенство. Днес момчетата водени от Малин Орачев завършиха 1:1 при визитата си на Оборище (Панагюрище). Срещата премина под диктовката на гостите, като домакините от Панагюрище разчитаха на контраатаки. За Оборище точен беше Владимир Айтов, който се разписа през първата част. Попадението в полза на поморийци беше дело на Лемперов. В 88-ата минута той се разписа след изпълнение на дузпа, която беше отсъдена за нарушение срещу Даниел Стоянов.

Състав на Оборище: Ал. Витанов, Н. Димитров, Хр. Стамов, Н. Парнаров, М. Лима, Ил. Гаров, Вл. Айтов, Н. Иванов, Хр. Кирев, Б. Карамфилов, В. Тачев
Резерви: Ф. Димитров, Ан. Тодоров, Анг. Парпунов, Ем. Камберов, К. Личев, Св. Щерев, Ст. Георгиев

Състав на Поморие: Д. Тодоров, Ант. Иванов, Г. Петков, Хр. Лемперов, М. Коев, Б. Расим, Н. Мицански, Д. Стоянов, К. Георгиев, Ил. Шерденов, Ахм. Ахмедов
Резерви: Д. Илиев, Ал. Иванов, Д. Стаматов, Ж. Илиев, Р. Петров, Ст. Ганев, Ст. Стаматов