Поморие с важна победа у дома

1
DSC 8034

Отборът на Поморие победи трудно с 1:0 Черноморец Балчик в среща от 22-ия кръг на Втора лига. Двата отбора направиха много здрав мач, с малко положения  и пред двете врати. А всичко по-интересно в срещата стана в последните 20 минути. Най-напред в 73-тата минута Николай Иванов от отбора на гостите получи два жълти картона само в рамките на три минути от рефера Димитър Димитров и остави своите с човек по-малко. Само 6 минути по-късно Начев фаулира Живко Илиев в наказателното поле, а от бялата точка Бекир Расим бе точен и донесе победата на Поморие. Той показа железни нерви и изпълни дузпата в стил „Паненка“. В последните три минути на Валентин Йосков пропусна две много добри положения за гостите от Балчик. Със спечелената победа днес възпитаниците на Радослав Боянов са на 6-та позиция в класирането с 32 точки, а Черноморец остава 7-ми с 28 пункта.