Поморие продължава победния марш към Трета лига! Мина и през Балкан

0

Поморие продължава победния си марш към Трета лига. Морският тим постигна пореден успех в „А“ Областна група – Бургас, този път с 2:0 като домакин на Балкан (Планиница).

Поморийци започнаха вихрено срещата и поведоха още във 5-ата минута с гол на Стефан Стаматов. Малко по-късно Калоян Алексиев засече неспасяемо с глава центриране от корнер за 2:0. В средата на първото полувремето бе отсъдена дузпа в полза на Поморие, която обаче не бе реализиране.

През второто полувреме играта беше равностойна. Гостите се опитаха да променят резултата, но добрата игра в защита на домакините не позволи промяна на резултата.

Така, след 8 кръг в първенството, Поморие продължава без загубена точка да оглавява класирането. Следващият мач на тима е на 13 ноември /неделя/, от 14.30 часа в Долно Езерово срещу едноименния отбор.