Поморие не можа да спре Берое за Купата(СНИМКИ)

0

Отборът на Поморие не успя дя спре елитния Берое в турнира за купата на България. Възпитаниците на Александър Томаш спечелиха с 2:0 в Несебър и продължават напред в турнира. Точни за победата на гостите бяха дело на Иван Минчев  и Рубен Бригидо. Първото полувреме бе равностойно, с положения и пред двете врати. Първото положение бе за Поморие.Чукалов излезе сам срещу вратаря в 15-тата минута, но Душан Перниш спаси. 8 минути по-късно бе Камбуров изведен от Минчев сам срещу вратаря, Тодоров спаси блестящо. В 26-тата минута обаче  Иван Минчев  от фаул откри резултата. Кижев от чиста позиция след корнер, стреля до дясната греда след половин час игра. През второто полувреме ,точно след час игра Рубен Бригидо от малък ъгъл вкара и втори гол за Берое и оформи крайния резултат.